Gala KSW 63 powoli przechodzi już w zapomnienie, więc nadeszła pora, by nagrodzić tych zawodników, którzy w oczach przedstawicieli zaprezentowali się najlepiej. Tym razem z dodatkowych pieniędzy może cieszyć się czterech fighterów

Nagroda za najlepszy nokaut trafia do Tomasza Romanowskiego, który już w inauguracyjnej odsłonie ustrzelił swojego oponenta – Aleksadara Rakasa, piekielny silnym lewym sierpowym, czym momentalnie zgasił mu światło. Dla triumfatora pierwszej edycji „Tylko Jeden” było to z pewnością bardzo ważne zwycięstwo, bowiem powrócił nim na właściwe tory po wcześniejszej porażce.

Jakub Wikłacz to kolejny zawodnik, który może cieszyć się z bonusu. Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu podjął podczas minionego wydarzenia byłego czempiona – Antuna Racica. Sama konfrontacja nie sprawiła mu jednak zbyt dużego problemu i zapinając ciasną gilotynę w pierwszej rundzie, zmusił Chorwata do odklepania.

Jako najlepsze starcie, wybrano to pomiędzy debiutującym pod sztandarem KSW, Pawłem Pawlakiem oraz byłym olimpijczykiem, Damianem Janikowskim. Zawodnicy przewalczyli pełny, 15-minutowy dystans, po którym werdykt sędziowski padł łupem popularnego „Plastinha”.

Zobacz także: KSW 63 – wyniki. Roberto Soldic rozbija Kincla

Źródło: YouTube/KSW