Scott Coker zdradził, iż ma nadzieję na sprowadzenie Nate’a Diaza do Bellatora. Szef organizacji potwierdził, że jest w trakcie rozmów z Amerykaninem.

Scott Coker promował kiedyś Nicka i Nate’a Diazów w Strikeforce i mają ze sobą dobre relacje. Teraz Coker pełni funkcję szefa Bellatora i potwierdził mediom w Irlandii, że organizacja rozmawia z Diazem i jego zespołem na temat kontraktu. Nadzieją jest umowa, która pozwoli Diazowi na walkę w boksie, ale jego walki w MMA będą odbywały się w Bellatorze.

Zdecydowanie rozmawiamy z nim. Wyciągnęliśmy rękę. Ale jestem pewien, że rozmawia z każdym, jest w całkiem dobrej sytuacji. Wiem, że chce walczyć z Jakiem Paulem, który walczy z Andersonem Silvą na Showtime pay-per-view – która jest naszą macierzystą siecią – więc jest tu trochę synergii. Mamy tylko nadzieję, że moglibyśmy mieć jakiś rodzaj umowy, aby przynajmniej jego walki MMA odbywały się w Bellatorze, więc prowadzimy dialog.

stwierdził Coker.

Chociaż Bellator i Nate Diaz prowadzą rozmowy, nie oznacza to, że umowa zostanie zawarta. Diaz już wcześniej wykazywał zainteresowanie walką dla Bellatora i ponowną współpracą z Cokerem, ponieważ przed galą Bellator Hawaii za pośrednictwem mediów społecznościowych poprosił o umieszczenie go w składzie, aby mógł walczyć na tej samej karcie co jego kolega z klubu Yancy Medeiros.

źródło: Twitter