RWC 2: Jacek Jędraszczyk pokonuje Cezarego Oleksiejczuka po emocjonującej walce

źródło: facebook / Rocky Warriors Cartel

Po niezwykle emocjonującym pojedynku Jacek Jędraszczyk pokonał Cezarego Oleksiejczuka. Sędziowie zdecydowali o jego jednogłośnym zwycięstwie.

Obaj zaczęli ruchliwie. Oleksiejczuk szedł do przodu. Mieszał płaszczyzny ciosów. Rywal popędził po wejście w nogi. Cezary spróbował gilotyny, ale skończył na plecach. Wstał, lecz znów był dociśnięty do siatki. Walka wróciła do stójki. Przeciwnik go trafił w stójce i pojedynek ponownie toczył się w parterze. Podopieczny Mirosława Oknińskiego dążył do stójkowych wymian, lecz był skutecznie neutralizowany.

Po przerwie Jacek od razu zainkasował mocne ciosy. Jego próba obalenia została wybroniona. Oleksiejczuk nacierał i zamykał oponenta. Coraz częściej trafiał, zwłaszcza na szczękę. Zaczął odczuwać zmęczenie. Pod koniec rundy dochodziło do niezbyt groźnych, ale wyrównanych wymian.

W finalnej odsłonie Cezary nie zmniejszył agresji. W trakcie szaleńczego naporu dał sobie wejść w nogi. Doprowadziło do zajścia za plecy. Jędraszczyk stracił pozycję. Chwilowo była z góry. Jacek znów zdobył plecy. Momentalnie, rywal obrócił się. Walka powróciła do płaszczyzny stójkowej, lecz zabrakło czasu na wszelkie akcje.

Zobacz również: RWC 2: Wyniki i transmisja [NA ŻYWO]