Zawodnik największej polskiej organizacji miał wystąpić na gali Oktagon 54. Bójka po konferencji prasowej pokrzyżowała te plany. Walka została przeniesiona na inny termin.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Posiadający nadal ważny kontrakt z KSW Sahil Siraj (9-2) dostał pozwolenie, na wzięcie udziału w turnieju czesko-słowackiej organizacji o milion euro. Szwed miał zmierzyć się z Akonne Wanlissem (7-2) na gali Oktagon 54, w Ostrawie. Do pojedynku jednak nie doszło z powodu awantury, którą po konferencji prasowej przed galą rozpętali trenerzy Siraja.

„Po wczorajszej konferencji prasowej doszło do incydentu pomiędzy zespołem Sahila Siraja a Akonne Wanlissem. Ten ostatni został zaatakowany przez dwóch trenerów podczas opuszczania hali, na którą obaj mieli wcześniej zakaz wstępu. Obaj trenerzy zostali dożywotnio wykluczeni z turniejów OKTAGON MMA.
Akonne Wanliss nie czuje się na 100% gotowy, a incydent może mieć wpływ na jego występ. Sahil Siraj nie brał udziału w zdarzeniu i nie miał możliwości mu zapobiec. Obaj zawodnicy pozostają w Tipsport Gamechanger, a ich walka odbędzie się teraz w OKTAGON 56 w Birmingham.”

Obaj zawodnicy pozostają więc w turnieju. Pojedynek odbędzie się 20 kwietnia w Birmingham podczas gali Oktagon 56 a jego zwycięzca zmierzy się w kolejnej rundzie z Mateuszem Legierskim.

Zobacz także: “Raju” zwycięża na gali OKTAGON 54 w Ostrawie

Źródło: X / Oktagon MMA, Fot.: Instagram / Akonne Wanliss