13 stycznia miejsce będzie miało pierwsze wydarzenie spod sztandaru Strike King. Już teraz możecie sprawić sobie prezent, kupując bilet. Ze względu na lokalizację ilość miejsc jest ograniczone, więc z pewnością warto się szybko w nie zaopatrzyć. 

Strike King to nowo powstała organizacja, która będzie promowała walki w formule kickboxerskiej, jednakże z małym twistem. By dodać widowiskowości, zawodnicy będą rywalizować w małych rękawicach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oprócz superfightów, w których udział wezmą takie osobistości świata sportów walki, jak Tomasz Sarara, Mariusz Wach, Łukasz Rajewski, czy Gracjan Szadziński, przedstawiciele organizacji przygotowali również turniej. Udział weźmie w nim czterech zawodników: Krzysztof Mariańczyk, Maciej Karpiński, Damian Pająk i Szymon Dałek. Regulamin został przygotowany tak, że będzie wymuszał na nich otwarty styl walki, co będzie jednym z najważniejszych kryteriów do zwycięstwa. W zależności od rezultatu, przyznawana będzie określona liczba punktów. Najwyższa gratyfikacja przysługuje za zwycięstwo przez nokaut. Na ostatniej gali finałowej po podsumowaniu wszystkich walk i punktów wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma główną wygraną w wysokości 100 000 zł.

Zobacz także: 100 tysięcy złotych dla zwycięzcy! Szczegóły dotyczące Strike King League

Strike King 1 rozegra się 13 stycznia w urokliwej lokalizacji. Zawodnicy będą rywalizować pod ziemią w Kopalni Soli „Wieliczka”. Bilety na to wydarzenie już teraz dostępne są na stronie internetowej organizatora. Kupić możecie je TUTAJ.

Źródło: strikekingfestival.pl