Według informacji portalu MMA Fighting, 25 marca dojdzie do potyczki dwóch sklasyfikowanych w topowej 15. wagi półśredniej zawodników. Doświadczony Michel Pereira powalczy o wejście do najlepszej dziesiątki, mierząc się z Seanem Bradym.

Sean Brady (15-1) przez długie lata pozostawał niepokonany. Po pięciu kolejnych wygranych w największej organizacji MMA na świecie, zestawiono go z Belalem Muhammadem (22-3). Ich konfrontacja uświetniła hitowe UFC 280, i to „Remember The Name” pokazał się z lepszej strony, rozbijając przeciwnika oraz zadając mu tym samym pierwszą przegraną w zawodowej karierze.

Wygląda na to, iż 30-letni Amerykanin okazję na odbicie się będzie miał pod koniec marca, kiedy to stanie w szranki z widowiskowo walczącym Michelem Pereirą (28-11) – tak przynajmniej wynika z informacji zagranicznych mediów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pereira podejdzie do tej rywalizacji po pięciu zwycięstwach z kolei. Po raz ostatni mogliśmy obserwować go w akcji, w maju tego roku, kiedy to zmierzył się z Santiago Ponzinibbio (29-6). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny, 15-minutowy dystans, po którym sędziowie niejednogłośnie wskazali triumf Brazylijczyka. Dzięki udanym startom, obecnie zajmuje 14. lokatę w rankingu kategorii półśredniej.

Zobacz także: Zawodnicy MMA świętują Boże Narodzenie – rodzinnie, w podróży i na sali treningowej [FOTO]

Źródło: MMA Fighting