Sean O’Malley uważa, że Thomas Almeida odrzucił walkę z nim na UFC 258

109
Instagram/Sean O'Malley

Sean O’Malley planuje powrócić do akcji na gali UFC 258. Podczas audycji „The Suga Show”, zawodnik otwarcie oświadczył, iż jego rywalem na tym wydarzeniu miał być doświadczony Brazylijczyk, Thomas Almeida.

Sean O’Malley (12-1) znajduje się obecnie w sytuacji, która nigdy wcześniej w zawodowej karierze go nie spotkała. Amerykanin będzie wracał do klatki po pierwszym, przegranym boju, którego doświadczył z rąk Ekwadorczyka – Marlona Very (18-6-1), na jednej z sierpniowych gal.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Popularny „Suga” chciałby ponownie zawalczyć na lutowej gali. Pod znakiem zapytania pozostaje natomiast przeciwnik, z którym miałby się skonfrontować. Fighter przyznał niedawno, iż w kontekście jego oponenta mówiło się o Thomasie Almeidzie (22-4), jednakże ten odrzucił propozycję walki. Informację tę zdążył także potwierdzić portal MMA Fighting.

Miałem walczyć 13 lutego. Zaoferowano mi Thomasa Almeidę, ale jak się okazało, on odrzucił propozycję. Mówił, że moja prawa ręka jest za silna, czy podpierał się czymś o COVIDzie. Dobra decyzja, to byłby brutalny nokaut. Wciąż szukamy rywala, ale właśnie z nim planowałem się zmierzyć. Nie wspominałem o tym, bo nie było to nic oficjalnego, a i tak do tego nie dojdzie. Nie będzie to miało miejsca, ale i tak chcę walczyć w lutym.

Zobacz także: Łukasz Sudolski nawiązał współpracę z Artnox Fight Sport

Źródło: MMAfighting.com