Sebastian Rajewski dołącza do swojego brata na KSW 66! 29-latek spróbuje wydłużyć swoją serię zwycięstw w konfrontacji z nowo ogłoszonym nabytkiem – Niklasem Backstromem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Sebastian Rajewski (11-6) jak dotąd zameldował się pod sztandarem KSW czterokrotnie, z czego arenę jako triumfator opuszczał trzy razy. Po raz ostatni postawił stopę w tamtejszej klatce, w lipcu tego roku, gdy podczas gali z numerem 62 stanął w szranki z reprezentującym barwy Silesian Cage Club, Arturem Sowińskim (22-13). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny, 15-minutowy dystans, po którym sędziowie niejednogłośnie wskazali młodszego brata „Raja” na zwycięzcę.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Niklas Backstrom (11-3) natomiast wznawia zawodową karierę po ponad czteroletniej absencji. Miniony pojedynek stoczył w połowie 2017, kiedy to mierząc się z Andrewem Fisherem (18-8-1), finalnie przegrał na kartach sędziowskich. Oznacza to, że jako wygrany po raz ostatni opuszczał klatkę w 2016. Co jednak warto podkreślić, w latach 2014-2015 startował pod szyldem UFC, gdzie zakończył rywalizację z bilansem 1-2.

Źródło: Instagram/KSW