W minionym tygodniu byliśmy świadkami gali Bellator 281, gdzie miejsce miał debiut w tamtejszej klatce naszego rodaka, Macieja Różańskiego. „Sędziowie zdecydowali, że moje ciosy były lepsze, niż zapasy przeciwnika” – komentuje udany występ Polak.

Prowadzona przez Scotta Cokera organizacja już od dłuższego czasu stawia na nowe twarze, dlatego kontraktuje mnóstwo zawodników, w tym także Polaków. W ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć chociażby o transferach Piotra Niedzielskiego (17-4), Kamila Oniszczuka (9-1) czy Macieja Różańskiego (14-3). Ten ostatni udanie zadebiutował tam przy okazji 281. edycji, pokonując na pełnym dystansie doświadczonego Lee Chadwicka (27-16-1).

Zobacz także: Bellator 281: udany debiut Macieja Różańskiego!

Po kilku dniach w przestrzeni internetowej pojawił się komentarz „Spartana”, dotyczący tego startu. Polak dziękuje wszystkim kibicom za okazane wsparcie, opowiadając przy okazji o trudach, z którymi musiał się zmagać w okresie przygotowawczym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ostatnim triumfem, Różański wydłużył swoją serię zwycięstw do czterech. Wcześniejsze zdobywał pod sztandarem EFM, gdzie doszedł nawet do mistrzowskiego tytułu.

Źródło: Instagram/Maciej Różański