W dzisiejszym Puncherze zobaczymy m.in. zwycięzców piątkowej gali KSW 38: Live in Studio: bohatera walki wieczoru – Artura Kornika Sowińskiego oraz Romana Szymańskiego i Anzora Azhieva.

W piątek odbyła się gala KSW 38: Live in Studio, na której odbyło się wiele ciekawych starć. W walce wieczoru ze znakomitej strony pokazał się były mistrz wagi piórkowej Artur Sowiński (18-8-2), który już w pierwszej rundzie rozbił i poddał doświadczonego Łukasza Chlewickiego (14-6-1). To właśnie Kornik będzie jednym z gości, a w studiu zasiądą jeszcze inni zwycięzcy – Roman Szymański (10-3) oraz Anzor Azhiev (7-2-1).

W części bokserskiej natomiast poznamy nowego trenera Tomasza Adamka. Góral rozstał się z Rogerem Bloodworthem i do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 23 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, będzie przygotowywał się pod okiem innego fachowca. Kto nim będzie? Odpowiedź już niebawem. To jednak nie koniec informacji. Mateusz Borek poinformuje również o pierwszej walce undercardowej Polsat Boxing Night.

Podsumujemy również to, co działo się na ringach w Zakopanem oraz Oxon Hill. Udany debiut w nowej kategorii (super półśrednia) zanotował Maciej Sulęcki (24-0), a w Stanach Zjednoczonych mistrzowskie pasy obronili Wasyl Łomaczenko (8-1-6) oraz Oleksandr Usyk (12-0). Omówimy też szanse Andrzeja Fonfary (29-4) w rewanżowym starciu z Adonisem Stevensonem (28-1).

Prowadzący: Mateusz Borek.
Goście: MMA – Roman Szymański, Artur Sowiński, Anzor Azhiev.
Boks – Łukasz Wierzbicki, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera.

Puncher w poniedziałek od 21.30 w Polsacie Sport!

 

Informacja prasowa