Nie ważne, czy wolisz ring, matę lub oktagon. Dobry sprzęt przyda się zawsze. To nie tylko kwestia wygody, ale też bezpieczeństwa. Chcesz być najlepszy? To zacznij trenować jak najlepsi!

Rękawice, ochraniacze, owijki – to wszystko po prostu trzeba mieć, jeśli trenujesz regularnie. Doświadczonym fighterom nie trzeba tego przypominać, ale niepotrzebne kontuzje wśród początkujących to prawdziwa plaga. Jak z tym walczyć? Na początek zadbaj o sprzęt. Sprawdź rękawice MMA i niezbędne ochraniacze – już teraz ogarnij 10% zniżki z naszym hasłem inthecage.

MMA rośnie w siłę. Polacy podbijają największe federacje, a w ich ślady idą kolejni. Dzisiaj Błachowicza, Gamera, Jędrzejczyk czy Mańkowskiego chce naśladować każdy. I dobrze! Jak naśladować, to tylko najlepszych. My wyznajemy tę samą regułę i proponujemy Ci tylko i wyłącznie sprzęt z najwyższej półki.

Trenuj ostrzej niż kiedykolwiek wcześniej. Dawaj z siebie 100% i ani trochę mniej. To droga na sam szczyt, innej nie ma. Korzystaj przy tym z najlepszego możliwego wsparcia – sprzętu, akcesoriów i suplementów polecanych przez zawodowców z całego świata.

Rzuć okiem na pełną ofertę WarHouse i pamiętaj o haśle inthecage. Już od lat wspieramy fighterów z całej Polski. Przez ten czas nic się nie zmieniło – dalej żyjemy sportami walki i dalej stoimy murem za zawodnikami – profesjonalnymi, półprofesjonalnymi początkującymi.

Artykuł sponsorowany