Wygląda na to, że początkiem sierpnia miejsce będzie miała ciekawa potyczka w dywizji półciężkiej UFC. Portal MMA Junkie ustalił, iż do klatki wróci wtedy prawdziwy weteran Ovince St. Preux. Zmierzy się ze znanym z bardzo silnego ciosu Ionem Cutelabą. 

5 sierpnia amerykański gigant ma zawitać ze swoim wydarzeniem do Nashville. Wiele wskazuje na to, że do karty walk zostanie dopisany pojedynek pomiędzy Ovincem St. Preuxem (26-17) oraz Ionem Cutelabą (17-9-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

40-letni „OSP”, który ma na swoim koncie już blisko 30. występów pod sztandarem globalnego potentata, do rywalizacji podejdzie po przegranej. W lutym bieżącego roku podzielił oktagon z Philipe Linsem (17-5) i nie mając żadnych szans, został znokautowany po niespełna minucie od rozpoczęcia rywalizacji. Kilka miesięcy wcześniej wyszedł natomiast zwycięsko z potyczki z legendarnym Mauricio Ruą (27-14-1).

Zobacz także: UFC wraca z kolejną galą do Paryża!

Cutelaba zaś ostatni raz postawił stopę w klatce, w kwietniu. Stanął wtedy w szranki z kanadyjskim „Buldożerem” Tannerem Boserem (20-10-1) i nie dając mu pola do popisu, szybko go rozbił. Triumfem tym powrócił na właściwe tory po wcześniejszej serii trzech porażek, w ramach której przegrywał z Ryanem Spannem (21-8), Johnnym Walkerem (21-7) oraz Kenedym Nzechukwu (12-3).

Źródło: MMA Junkie