Starcie byłego czempiona – Evgenya Goncharova wraz z niegdysiejszym pretendentem do pasa, Danielem Omielańczukiem, zostało oficjalnie dodane do rozpiski wrześniowego wydarzenia ACA 128. Wydarzenie to będzie miało miejsce w stolicy Białorusi – Mińsku. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ACA MMA (@aca_mma)

Evgeny Goncharov (15-3) stracił mistrzowskie trofeum w lutym minionego roku. Skrzyżował wówczas rękawice ze swoim rodakiem – Mukhamad Vakhaev (9-4-1), aczkolwiek ostatecznie musiał uznać jego wyższość, zostając poddanym już w trzeciej odsłonie. Od tego czasu wchodził do klatki jeszcze raz. Doszło do tego w grudniu, kiedy na gali RCC 8 jednogłośnie zwyciężył z Antonem Vyaziginem (15-4).

Zobacz także: Daniel Omielańczuk o niechęci do McGregora: Karma wróciła za ten trash talk i ataki na rodzinę [WYWIAD]

Jeden z najlepszych, polskich ciężkich – Daniel Omielańczuk (25-10-1), również będzie przystępował do tej konfrontacji po triumfie. Ten sięgnął po niego w kwietniu bieżącego roku, gdy na gali ACA 122 wygrał na punkty z amerykańskim kolosem, Danielem Jamesem (10-6-1). Wrócił tym samym na właściwe tory, po wcześniejszej porażce, ekspresowo doznanej z rąk Tony’ego Johnsona (15-5-1).

Źródło: Instagram/ACA MMA