Rozpiska majowego UFC 288 niestety uszczupliła się o jeden z głównych pojedynków – Charles Oliveira kontra Beneila Dariush. Wszystko ze względu na kontuzję byłego czempiona, o czym poinformował portal ESPN.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wielkimi krokami zbliża się kolejne numerowane wydarzenie amenrykańskiego giganta – UFC 288. W jednym z dwóch głównych spotkań miało dojść do potyczki na szczycie kategorii lekkiej, który nieoficjalnie uważany był – przynajmniej za jednostronny – eliminator do mistrzowskiego trofeum. Niestety, okazuje się, iż na konfrontację pomiędzy Charlesem Oliveirą (33-9) oraz Beneilem Dariushem (22-4-1) będziemy zmuszeni nieco dłużej poczekać… A to za sprawą kontuzji Brazylijczyka.

„Zaplanowana walka w wadze lekkiej pomiędzy Charlesem Oliveirą oraz Beneilem Dariushem, która miała się rozegrać szóstego maja na UFC 288, zostaje przełożona ze względu na kontuzję Oliveiry – podają źródła Carlosowi Legaspiemu. UFC pracuje nad nowym terminem tego starcia.”

Zobacz także: Najlepsze akcje z UFC 287 w zwolnionym tempie [WIDEO]

W ramach main eventu 288. edycji będziemy świadkami mistrzowskiej walki w kategorii koguciej. Powracający po trzyletniej absencji spowodowanej przejściem na emeryturę, Henry Cejudo (16-2), stanie w szranki z aktualnym czempionem, Aljamainem Sterlingiem (22-3).

Źródło: Twitter/ESPN