Wygląda na to, że robiący furorę w UFC, Ian Garry, powróci do klatki już 13 maja. Jak potwierdza Marcel Dorff z Eurosportu, Irlandczyk ma się wówczas skonfrontować z Danielem Rodriguezem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ian Garry (11-0) wszedł do największej organizacji MMA na świecie jako niepokonany mistrz z Cage Warriors. Jak dotąd stoczył pod szyldem globalnego potentata cztery pojedynki, pokonując wszystkich postawionych na jego drodze oponentów. Szansę na wydłużenie serii otrzyma w połowie maja, kiedy to stanie w szranki z Danielem Rodriguezem (17-3). Potwierdzenie znajdziemy w mediach społecznościowych Marcela Dorffa, który powołuje się na Carlosa Legaspiego.

Zobacz także: Hermansson vs. Allen planowanym main eventem czerwcowej gali UFC

Rodriguez ma za sobą już dziewięć konfrontacji w UFC. Po raz ostatni wchodził do klatki w listopadzie zeszłego roku, gdy zmierzył się z doświadczonym Neilem Magnym (27-10). Pojedynek ten nie potoczył się jednak po jego myśli, dlatego finalnie zmuszony był uznać wyższość oponenta, zostając poddanym w trzeciej odsłonie. Porażka ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię czterech triumfów.

Źródło: Twitter/Marcel Dorff