Topowy zawodnik wagi ciężkiej KSW i były pretendent do pasa – Darko Stosic, będzie kontynuował swoją karierę w polskiej organizacji. Kolejny raz wejdzie do klatki już wkrótce.

Po październikowym występie na KSW 87 zakończyła się umowa Darko Stosicia (19-6) z największą polską organizacją. Zawodnik sugerował wtedy, że zostanie jedynie, jeśli uda mu się wywalczyć lepsze warunki. W międzyczasie podgrzewał jeszcze atmosferę, informując, iż byłby w stanie zawalczyć dla innego pracodawcy, który staje się bezpośrednią konkurencją naszej rodzimej federacji na europejskiej scenie – OKTAGON MMA.

Zobacz także: Stosic poza KSW? Chętnie zawalczy o pas Oktagon MMA

Wygląda jednak na to, że oferta ze strony działaczy polskiej organizacji okazała się być korzystniejsza. Menadżer Stosicia – Drazen Forgac poinformował, iż Serb ponownie ma wejść do klatki 24 lutego, podczas specjalnego wydarzenia KSW EPIC.

„Darko będzie kontynuował karierę w KSW. Walka zaplanowana jest na 24.02, podczas KSW EPIC z okazji 20-lecia organizacji.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Stosic bardzo mocno dążył do rewanżowego spotkania z Philem De Friesem (24-6), więc wcale niewykluczone, iż właśnie taki bój uświetni lutową galę. Jedyne, co teraz pozostaje, to uzbroić się w cierpliwość i czekać na komunikaty ze strony federacji.

Źródło: Instagram/Drazen Forgac, fot. Materiały prasowe KSW