Wygląda na to, że Sergei Pavlovich powróci do klatki amerykańskiego giganta po ponad dwuletniej absencji. Jak donosi Aaron Bronsteter z kanadyjskiego TSN, Rosjanin czwartego grudnia ma skrzyżować rękawice z kanadyjskim „Buldożerem” – Tannerem Boserem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Według źródeł, Tanner Boser zmierzy się z Sergei’em Pavlovichem czwartego grudnia w UFC Apex.”

Mający na koncie blisko trzydzieści profesjonalnych startów, Tanner Boser (20-8-1), przystąpi do pojedynku z młodszym od siebie zawodnikiem po wygranej, którą odniósł w czerwu bieżącego roku. Stanął wtedy w szranki z Ovince St. Preuxem (25-16) i nie dając mu większego pola do popisu, posłał na deski przed końcem drugiej rundy. Triumfem tym powrócił na właściwe tory po wcześniejszej serii porażek, w ramach której przegrywał kolejno z byłym czempionem, Andrei’em Arlovskim (31-20) oraz Ilirem Latifim (15-8).

Zobacz także: Doniesienia: Rob Font vs. Jose Aldo walką wieczoru grudniowego UFC

Sergei Pavlovich (14-1) dołączył do amerykańskiego giganta jako niepokonany zawodnik. Już podczas debiutu skrzyżował rękawice z legendarnym Alistairem Overeemem (47-19), jednakże na jego nieszczęście, poległ, zostając rozbitym w inauguracyjnej odsłonie. Od tego czasu zdążył się podnieść, zwyciężając dwie kolejne batalie. Po raz ostatni widziany był w akcji, w listopadzie 2019, kiedy to szybko rozprawił się z Maurice Greene’em (9-6). Następnie był jeszcze dwukrotnie zestawiany, natomiast walki te ostatecznie nie dochodziły do skutku.

Źródło: Twitter/Aaron Bronsteter