Wielkimi krokami zbliża się UFC Vegas 57, a razem z tym pierwszy main event Mateusza Gamrota pod sztandarem amerykańskiego giganta. Obóz przygotowawczy do walki został już oficjalnie zakończony.

Już w najbliższy weekend będziemy świadkami rywalizacji na szczycie kategorii lekkiej UFC. Ze względu na umiejętności oraz wcześniejsze występy obu fighterów, kibice z niecierpliwością wyczekują ich pojedynku. Sami przedstawiciele organziacji podgrzewają jeszcze bardziej atmosferę, udostępniając zwiastun tego starcia.

Zobacz także: Oficjalna zapowiedź gali UFC Vegas 57: Gamrot vs. Tsarukyan! [WIDEO]

Mateusz Gamrot (20-1) przygotowywał się do nadchodzącej batalii w poznańskim Czerwonym Smoku, a końcówkę obozu spędził na Florydzie – w American Top Team. Na szczęście bez większych kontuzji udało się dotrwać do końca, a Polak wyrusza już do Las Vegas, gdzie miejsce będzie miała gala z jego udziałem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Gamer” podejdzie do rywalizacji z Armanem Tsarukyanem (18-2) napędzony serią trzech zwycięstw. Po raz ostatni widziany był w akcji, w grudniu minionego roku. Skrzyżował wówczas rękawice z Diego Ferreirą (17-5) i pewnie prowadząc pojedynek, finalnie rozbił oponenta w drugiej odsłonie.

Kto zwycięży w main evencie UFC Vegas 57?

Źródło: Instagram/Mateusz Gamrot