Wygląda na to, że Patryk Kaczmarczyk rozpoczął już obóz przygotowawczy przed kolejnym pojedynkiem w KSW. O wszystkim możemy wyczytać w mediach społecznościowych młodego zawodnika. 

Patryk Kaczmarczyk (7-1) jak dotąd zaliczył pod szyldem KSW dwa występy. Debiutował w kwietniu, kiedy to na pełnym dystansie zwyciężył z reprezentującym barwy DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała, Michałem Sobiechem (4-1). Następnie do klatki wszedł w ramach gali z numerem 64, gdy podzielił ją z Robertem Ruchałą (6-0). Na jego nieszczęście, tym razem nie miał wystarczająco szczęścia, finalnie odnosząc pierwszą porażkę w zawodowstwie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, iż 23-latek zaczyna powoli przygotowywać się do kolejnego występu. Co ciekawe – zna już konkretną datę startu, jednakże jak sam zaznaczył, wciąż nie wiadomo, z kim przyjdzie mu wtedy skrzyżować rękawice.

Kaczmarczyk do największej, polskiej organizacji, dołączył po sześciu wygranych z kolei. Wcześniej mieszał starty na naszym rodzimym podwórku w Madness Cage Fighting, Babilon MMA, czy Armia Fight Night, w tym ostatnim sięgając nawet po mistrzowskie trofeum.

Źródło: Twitter/Patryk Kaczmarczyk