Tito Ortiz wyśmiewa Chaela Sonnena po przegranej na Bellator 222

85
źródło: mmamania.com, bloodyelbow.com

Były pretendent do tytułu UFC – Chael Sonnen (30-17) – ogłosił odejście z rywalizacji w MMA po tym, jak został pokonany przez Lyoto Machidę (26-8) na gali Bellator 222. Teraz inny zawodnik – Tito Ortiz (20-12) – zabrał głos wobec tej decyzji i trudno nie odnieść wrażenia, że bardzo spodobał mu się ruch Sonnena.

Po piątkowej gali Bellator, Tito Ortiz opublikował na swoim profilu na Instagramie film przedstawiający nokaut Machidy na Sonnenie i pogratulował „The Dragonowi” zwycięstwa, jednocześnie wbijając szpilę przegranemu Chaelowi:

„Wielkie dzięki Lyoto Machida! Publikuję to, żeby ludzie wiedzieli, że przed walką Chael powiedział pare rzeczy o mojej rodzinie. Pokonałem go, potem on przyszedł do mojej szatni i zapytał, czy między nami wszystko dobrze. Powiedziałem, że jak mnie przeprosi na konferencji prasowej to będzie okay, ale on tego nie zrobił. Miesiąc po tej walce zaczął gadać głupoty o moich dzieciach. Nie wiem jak wy zostaliście wychowani, ale ja wiem, że nikt nie powinien obrażać rodziny drugiego człowieka.”

Ortiz nie walczył od czasu listopadowego nokautu na Chucku Liddellu na gali Golden Boy MMA. Wcześniej pokonał Chaela Sonnena przez poddanie na gali Bellator 170. W kwietniu 2019 roku ogłoszono, że Tito podpisał kontrakt z Combate Americas i szacuje się, że „The Huntington Beach Bad Boy” będzie miał swój debiut już tej jesieni.

A Wy co uważacie o kąśliwym komentarzu Tito Ortiza?

źródło: bjpenn.com