„To była najlepsza runda, jaką kiedykolwiek widziałem” – Chael Sonnen o pojedynku Poirier vs. Hooker

74
youtube.com/mmajunkie.com

Za nami gala UFC on ESPN 12. W pojedynku wieczoru mieliśmy okazję oglądać starcie Dustina Poiriera z Danem Hookerem. Wiele osób od razu okrzyknęło tę walkę mianem najlepszego w tym roku, twierdząc, że już nic nie jest w stanie tego przebić. Podobne zdanie na ten temat ma weteran MMA – Chael Sonnen.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Chael Sonnen, podczas swojego programu prowadzonego na platformie YouTube stwierdził, iż jedna z odsłon pojedynku Dustin Poirier vs. Dan Hooker była najlepszą w historii mieszanych sztuk walki.

Od czego by zacząć w pojedynku Poirier vs. Hooker? Tam było wiele zwrotów akcji. Ludzie, (Marvin) Hagler i (Thomas) Hearns walczyli pierwszy raz w 1985 roku. Musiałbyś się cofnąć do tego czasu, żeby zobaczyć porównywalnie dobrą odsłonę, jak druga Dustina z Danem. To była najlepsza runda, jaką kiedykolwiek widziałem.

43-latek kontynuując przyznał, że według niego aktualna dywizja lekka w Ultimate Fighting Championship jest najmocniejszą, z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia.

155 lb jest nie tylko najlepszą kategorią w UFC, ale również najwspanialszą w historii tego sportu. 

W tym roku mogliśmy już obserwować kilka innych świetnych pojedynków. Sama amerykańska organizacja podała swoje typy, prosząc fanów o wybranie ulubionego.

Zobacz także: UFC pyta fanów o najlepszy występ w tym roku. Jan Błachowicz wśród kandydatów

A według Was jak to wygląda? Czy te 5 minut, o których wspomina Sonnen, można uznać za najlepsze w historii?

Źródło: YouTube/Chael Sonnen