„To jest najważniejsza walka w mojej karierze” – Aleksandar Rakic o starciu z Anthonym Smithem

290
fightbookmma.com

Aleksandar Rakic stwierdził, że przygotowania do walki z Anthonym Smithem były bardzo ciężkie. „Rocket” chce udowodnić, że jest lepszy od Amerykanina.

Aleksandar Rakic już dzisiaj w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 33 zmierzy się z Anthonym Smithem. „Rocket” zdaje sobie sprawę z tego, że zwycięstwo sprawi, iż znajdzie się w czołówce wagi półciężkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W rozmowie z ufc.com, Rakic wypowiedział się na temat walki ze Smithem. Austriak stwierdził, że z powodu przygotowań do walki spędził dwa miesiące poza domem i dlatego też zmusi „Lionhearta”, aby zapłacił za to.

To jest największa i najważniejsza walka w mojej karierze. Nie widziałem się z rodziną przez prawie dwa miesiące. Przeszedłem przez piekło, trenując w Zagrzebiu i ktoś musi za to zapłacić, a tą osobą będzie Anthony Smith.

Rakic wyznał również, iż szanuje Smitha jako przeciwnika, ale podczas walki zamierza pozbyć się całej frustracji spowodowanej ciężkim obozem w Zagrzebiu.

Anthony to doświadczony zawodnik. Walczył pięć rund z Jonesem i walczył z wieloma byłymi mistrzami — Rashadem Evansem i Shogunem Ruą — jest on dla mnie dobrym przeciwnikiem na ten moment. Smith ma lwie serce, silną psychikę, ale ja jestem najbardziej wybuchowym facetem w całej dywizji — dlatego nazywają mnie „Rocket” —  i pokażę to w sobotni wieczór.

podsumował Rakic.

Zobacz także: „Nie mogę doczekać się tego pojedynku” – Bruce Buffer zdradza, na którą walkę czeka najbardziej

źródło: bjpenn.com