A więc wreszcie! Marcin Różalski powraca do walki, ale nie w KSW. Nowym pracodawcą „Różala” będzie powołana właśnie do życia organizacja Genesis, która zajmie się promocją bokserskich starć na gołe pięści. Jednym ze współtwórców nowej organizacji Maciej Kawulski, który jest też współwłaścicielem KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Marcin Różalski ponownie stanie do walki, ale tym razem nie w MMA. Popularny „Różal” zawalczy na gołe pięści w formule bokserskiej podczas październikowego wydarzenia, które zapowiada wypuszczony właśnie do mediów trailer:

O powrocie Różalskiego spekulowano już od dłuższego czasu. Jak zapowiadał jego manager, Artur Ostaszewski, zawodnik raczej nie planował ponownie wejść do klatki MMA ze względów zdrowotnych. Natomiast ogromnie przypadły mu do gustu walki na gołe pięści, które w ostatnim czasie promują takie organizacje jak Krwawy Sport czy Wotore. Zapewne stąd decyzja, aby związać się z takim właśnie promotorem.

Zobacz także: „Różal” wraca do KSW? Tajemniczy filmik rozbudził wyobraźnię fanów [WIDEO]

Gdy dwa dni temu KSW zapowiedziało w tajemniczym nagraniu powrót jednej z gwiazd sportów walki, fani natychmiast domyślili się, że chodzi właśnie o „Różala”. Większość z obserwujących była jednak przekonana, że Marcin zakopał topór wojenny i postanowił powrócić do KSW. Jakże wielkim zaskoczeniem stało się więc to, co dziś ogłoszono: nie KSW, a Genesis, nie MMA a boks na gołe pięści.

Z naszych informacji wynika, że pierwsza gala Genesis odbędzie 24 października, a zatem 2 tygodnie po KSW 55.

źródło: Twitter/KSW