„Różal” wraca do KSW? Tajemniczy filmik rozbudził wyobraźnię fanów [WIDEO]

846

Czyżby wielki powrót byłego mistrza wagi ciężkiej do KSW? Wrzucone niedawno na media społecznościowe organizacji wideo wzbudziło mnóstwo komentarzy i spekulacji wśród fanów. Znakomita większość z nich typuje, że tajemniczą postacią widoczną na krótkim filmiku jest Marcin Różalski!

Ależ byłaby to wiadomość! Marcin Różalski, były mistrz KSW, który pas wywalczył nokautując błyskawicznie Fernando Rodriguesa Jr. na Stadionie Narodowym w 2017 roku, od razu po zwycięstwie zadeklarował zwakowanie tytułu, a kilkanaście miesięcy potem rozstał się w ogóle z MMA i sportami walki.

W ostatnich tygodniach manager „Różala” zapowiadał, że zawodnik powróci do ringu, ale jego walka nie będzie w formule MMA. Artur Ostaszewski podkreślał również, że Marcin zmierzy się ze znakomitym zawodnikiem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czyżby wielki powrót do walki oznaczał również powrót do KSW, z którym zawodnik nie rozstał się w zbyt przyjaznych okolicznościach? Zobaczcie wideo i oceńcie sami, czy sylwetka widoczna w mroku, to może być właśnie Marcin Różalski. Naszym zdaniem, to może być on!

Pytanie tylko, czy zawodnik wraca do KSW, czy też może do nowej organizacji walk na gołe pięści, której powstanie zapowiadał Maciej Kawulski

źródło: Twitter/KSW