Tomasz Narkun zdradził, gdzie odbędzie przygotowania do KSW 50

44
Tomasz Narkun (facebook)

Kilka dni temu Tomasz Narkun wstawił na swoje media społecznościowe enigmatyczny post na temat wylotu za granicę, w celu kolejnego etapu przygotowań do walki na KSW 50. Dziś zdradził szczegóły.

Mistrz KSW w wadze półciężkiej na jeden z etapów swoich przygotowań wybrał czołowy klub na świecie – Jackson Wink MMA Academy. Klub prowadzony przez trenerów Grega Jacksona i Mike’a Winkeljohna to jeden z najlepszych klubów na świecie, wielokrotnie nominowany w wielu plebiscytach w kategorii klub roku.

Największą gwiazdą klubu jest oczywiście Jon Jones, z którym na pewno ma w planach posparować „Żyrafa”. Poza tym w klubie trenują lub przygotowywali się tacy zawodnicy jak Alistair Overeem, Devin Clark, Derek Brunson, Tim Kennedy, Donald Cerrone, Carlos Condit czy Mike Perry. Klub gościł również wielu Polaków – Marcina Tyburę, Alberta Odzimkowskiego, Sebastiana Kotwicę, Martynę Czech, Michała Bobrowskiego, czy Kevina Szaflarskiego.

Już nie będę więcej Was trzymał w niepewności😉Otóż wylądowałem w jedynym z lepszych klubów na świecie a mianowicie…

Opublikowany przez Tomasza Narkuna Niedziela, 21 lipca 2019

Tomasz Narkun (16-3) wraca po ponad 2-letniej przerwie do walk w swojej dywizji i tym samym do obrony pasa, który wywalczył w październiku 2015 roku na gali KSW 32, odbierając go Goranowi Reljicowi (17-8). To będzie pierwsza obrona pasa od maja 2017 i gali na stadionie narodowym w Warszawie. W tym czasie Narkun stoczył 3 walki, dwie w limitach umownych z Mamedem Khalidovem i jedną w walce o pas wagi ciężkiej, gdzie uległ na punkty Philowi De Friesowi podczas KSW 47 w łódzkiej Atlas Arenie.

Źródło: Facebook