Tomasz Sarara przed galą DSF 18: Jeśli będzie trzeba, zakończę karierę Romankevicha!

źródło: materiały prasowe DSF Kickboxing Challenge

Pretendent do mistrzowskiego tytułu wagi ciężkiej Tomasz Sarara nie ma wątpliwości, że w sobotę 8 grudnia zejdzie z ringu w Ząbkach z nowym pasem na biodrach. W walce wieczoru gali DSF Kickboxing Challenge 18 najlepszy polski zawodnik K-1 zmierzy się z panującym w królewskiej kategorii Petrem Romankevichem.

33-letni Sarara to zawodowy mistrz świata WKN oraz zdobywca pasów federacji Celtic Gladiator oraz FEN. Za dwa dni spróbuje dokonać tego, co nie udało się m.in. Michałowi Turyńskiemu i Dawidowi Żółtaszkowi, którzy polegli pod ciosami i kopnięciami Romankevicha. Białoruski czempion w sobotę przystąpi do trzeciej obrony tytułu zdobytego w czerwcu 2017 roku. Pretendent zapewnia, ze pas w końcu zmieni właściciela.

8 grudnia jedyną osobą na świecie, w której skórze nie chciałbym się znaleźć, będzie Petr Romankevich.

odgraża się Tomasz Sarara.

Przysięgam, to będzie jego katastrofa. Ten gość zwariuje w ringu. Zakończę mu karierę, jeśli będzie trzeba. Na jego miejscu w ogóle nie przylatywałbym do Polski!


Ceremonia ważenia
przed galą DSF 18 odbędzie się jutro (w piątek 7 grudnia) o godzinie 12:00 w Hotelu Mansor przy ul. Księdza Ignacego Skorupki 3/i 5 w Ząbkach. Transmisja na żywo na Facebooku federacji.

Gala DSF Kickboxing Challenge 18 w Ząbkach odbędzie się 8 grudnia o godzinie 19:50. Transmisja na żywo po raz pierwszy w TVP Sport, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Mini-galę Ladies Fight Night: New Beginning będzie można obejrzeć za darmo na Facebooku federacji oraz na sport.tvp.pl od 18:30. Wydarzenia związane z imprezami można śledzić na bieżąco na stronie na Facebooku >>>

 

Informacja prasowa