Tony Ferguson: „Wszedłem Khabibowi do głowy!”

216
bjpenn.com

Tony Ferguson (25-3) po serii 12 zwycięstw nareszcie doczekał się szansy zdobycia regularnego pasa w dywizji lekkiej. Organizacja UFC po raz piąty podjęła próbę zestawienia go z Khabibem Nurmagomedovem (28-0).

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej – Tony Ferguson (jeśli tym razem nikt nie wypadnie) – stanie w kwietniu do mistrzowskiego boju z Khabibem Nurmagomedovem, z którym był zestawiany już czterokrotnie w przeszłości i – za każdym razem coś stawało na przeszkodzie, aby obaj pojawili się w klatce.

Jak to zwykle bywa u Fergusona – pewności siebie, przed starciem z Rosjaninem mu nie brakuje…

Mówiłem wszystkim, że sprawię, iż będzie sikał krwią. Powiedziałem to chwilę temu. Ten gość ma pewien problem, który nazywa się Tony Ferguson i przejadę się po nim. Czas polowań się zaczął, kochani.

Kontynuując swą wypowiedź, „El Cucuy” stwierdził, że wszedł najbliższemu rywalowi do głowy.

Siedzę w głowie tego gościa, gdy na mnie patrzy, zamierza bardzo ciężko trenować, denerwuje się i popełni błąd, który ja wykorzystam. Zrobię z niego jajecznicę.

Pojedynek o miano najlepszego lekkiego w historii MMA zaplanowany jest na 18 kwietnia. Oby tym razem fanom było dane obejrzeć to fenomenalnie zapowiadające się starcie…

źródło: bjpenn.com