Spełniło się życzenie Henry’ego Cejudo dotyczące występu na gali w Bostonie. Stanie jednak przed trudnym wyzwaniem w osobie Marlona Very. 

Sierpniowy event organizowany przez najlepszą organizację MMA na świecie uświetni walka o mistrzostwo dywizji do 135 funtów pomiędzy Aljamainem Sterlingiem (23-3) a Seanem O’Malleyem (16-1). Jak się okazało, podczas tego samego wydarzenia zobaczymy pojedynek, który może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu w tej kategorii.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mowa o konfrontacji Henry’ego Cejudo (16-3) z Marlonem Verą (20-8-1). Obaj zawodnicy będą liczyli na odbudowanie się po swoich ostatnich niepowodzeniach.  

Zobacz także: Były mistrz UFC reaguje na zwycięstwo Cannoniera 

„The Messenger” przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z wcześniej wspomnianym „Funkmasterem”. Był to dla niego powrót po prawie 3 latach przerwy. W UFC występuje od 2015 r.  

Z kolei „Chito” musiał uznać wyższość Cory’ego Sandhagena (16-4). Porażka ta zastopowała jego serię 4 wygranych z rzędu. Do jego najcenniejszych zwycięstw można zaliczyć: Dominicka Cruza (24-4), Frankiego Edgara (24-11-1) i Roba Fonta (20-6). 

Autor: Dawid Ważny

Źródło: Twitter/Brett Okamoto