Eric Albarracin zdradził, że istnieje tylko jeden powód, dla którego Henry Cejudo mógłby wrócić do klatki i jest to pojedynek z Alexandrem Volkanovskim.

Henry Cejudo swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 249, gdzie pokonał Dominicka Cruza. Po tej walce „The Messenger” zdecydował się na zawieszenie rękawic na kołku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W ostatnim wywiadzie dla MMA Junkie Radio, trener Cejudo, Eric Albarracin powiedział, że Henry mógłby wrócić na pojedynek z Alexandrem Volkanovskim.

Jest tylko jeden zawodnik, który mógłby spowodować, aby Cejudo wrócił do klatki. Tym zawodnikiem jest Alexander Volkanovski. Henry osiągnął w swojej karierze, to czego nie osiągnął nikt inny. Jest mistrzem olimpijskim oraz posiadał dwa pasy mistrzowskie UFC. Nie musi on już nikomu niczego udowadniać.

stwierdził Albarracin.

Albarracin wyznał, że na ten moment nie było żadnych rozmów z UFC na temat powrotu Cejudo do oktagonu. Trener „Messengera” porównał go do legendarnego koszykarza Michaela Jordana, a samego siebie do byłego trenera Chicago Bulls, Phila Jacksona.

Kto jest Michaelem Jordanem w MMA? Oczywiście, że to jest Henry Cejudo. Skąd to wiem? Bo ja jestem Philem Jacksonem w MMA. Sam Phil Jackson zadzwonił do mnie i powiedział, że tylko jedna osoba może nazywać się Philem Jacksonem w MMA. I tą osobą jestem ja. Michael Jordan wracał z emerytury, bo fani tego chcieli. Jeśli wystarczająco dużo osób chciałoby zobaczyć pojedynek Cejudo vs. Volkanovski, to dlaczego by tego nie zorganizować?

podsumował Albarracin.

Zobacz także: Świat MMA przesyła kondolencje dla rodziny Abdulmanapa Nurmagomedova

źródło: mmajunkie.usatoday.com