Trener Piotr Bagiński zaprasza na wystawę fotografii WOJOWNICY do Szczecina

Już tylko nieco ponad tydzień do wernisażu otwierającego wystawę fotografii „Wojownicy”, podczas której zostaną zaprezentowane zdjęcia z treningów szczecińskich Berserkerów.

Zapraszamy Państwa na wyjątkową wystawę poświęconą szczecińskim zawodnikom MMA, której inauguracja odbędzie się 24 lutego. Wystawa będzie prezentowana w Starej Rzeźni, przy ul. T. Wendy 14.

Wystawa „Wojownicy” to reportaż z przygotowań do walk w formule MMA zawodników Berserkers Team Szczecin. Wśród bohaterów uwiecznionych na fotografiach, jakie można będzie oglądać podczas wystawy, zobaczymy m.in. Piotra Bagińskiego, Michała Fijałkę, Tomasza Narkuna, Gracjana Szadzińskiego, Wojciecha Janusza, Mateusza Rębeckiego, Tomasza Romanowskiego, Konrada Klimka.

Organizator przygotował także zdjęcia z autografami Szczecińskich Berserkerów na aukcję charytatywną, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla Mariusza Cendrowskiego, zawodowego pięściarza i byłego olimpijczyka, który uległ ciężkiemu wypadkowi i jest sparaliżowany. Aukcja odbędzie się podczas wernisażu, 24 lutego.

Jeden z bohaterów wystawy, trener Piotr Bagi Bagiński, tak zaprasza do udziału w wernisażu 24 lutego:

Więcej aktualności znajdziecie na facebooku: https://www.facebook.com/events/142090616464295/

——————————-

Rozpoczęcie wernisażu:  24 lutego, 16:00
Miejsce:  Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin
Kontakt z organizatorem:  Robert Jachim, kontakt@robertjachim.pl, 502 618 303.