Trener Piotr Bagiński zaprasza na wystawę fotografii WOJOWNICY do Szczecina


Już tylko nieco ponad tydzień do wernisażu otwierającego wystawę fotografii „Wojownicy”, podczas której zostaną zaprezentowane zdjęcia z treningów szczecińskich Berserkerów.

Zapraszamy Państwa na wyjątkową wystawę poświęconą szczecińskim zawodnikom MMA, której inauguracja odbędzie się 24 lutego. Wystawa będzie prezentowana w Starej Rzeźni, przy ul. T. Wendy 14.

Wystawa „Wojownicy” to reportaż z przygotowań do walk w formule MMA zawodników Berserkers Team Szczecin. Wśród bohaterów uwiecznionych na fotografiach, jakie można będzie oglądać podczas wystawy, zobaczymy m.in. Piotra Bagińskiego, Michała Fijałkę, Tomasza Narkuna, Gracjana Szadzińskiego, Wojciecha Janusza, Mateusza Rębeckiego, Tomasza Romanowskiego, Konrada Klimka.

Organizator przygotował także zdjęcia z autografami Szczecińskich Berserkerów na aukcję charytatywną, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla Mariusza Cendrowskiego, zawodowego pięściarza i byłego olimpijczyka, który uległ ciężkiemu wypadkowi i jest sparaliżowany. Aukcja odbędzie się podczas wernisażu, 24 lutego.

Jeden z bohaterów wystawy, trener Piotr Bagi Bagiński, tak zaprasza do udziału w wernisażu 24 lutego:

Więcej aktualności znajdziecie na facebooku: https://www.facebook.com/events/142090616464295/

——————————-

Rozpoczęcie wernisażu:  24 lutego, 16:00
Miejsce:  Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin
Kontakt z organizatorem:  Robert Jachim, kontakt@robertjachim.pl, 502 618 303.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMichał Michalski oficjalnie w KSW, debiut na gali we Wrocławiu!
Następny artykułFEN 20: zapowiedź walki Leśko vs. Naruszczka [WIDEO]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.