Tomasz Romanowski mimo zapowiedzi przed walką, nie zdołał pokonać Damiana Janikowskiego. Berserker pogratulował rywalowi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

To nie był udany wieczór dla byłego pretendenta. “Tommy”, mimo bardzo dobrego początku, nie zdołał rozstrzygnąć pojedynku na swoją korzyść. Świetnie dysponowany Damian Janikowski nie pozwolił “odebrać sobie duszy” i wydłużył drogę reprezentanta Berserkerów do wymarzonego rewanżu z Pawłem Pawlakiem. Zadowolony z siebie medalista olimpijski zdążył już odgryźć się przeciwnikowi, za słowa wypowiedziane w jednym z wywiadów przed walką.

Zobacz także: „Dusza odebrana” – Janikowski po krwawej wygranej z Romanowskim

Romanowski również zabrał głos po walce. W mediach społecznościowych opublikował wiadomość, w której gratuluje rywalowi zasłużonego zwycięstwa i opisuje swój stan zdrowia po gali.

“No niestety i tym razem byli lepsi w tej grze. Gratulacje dla Damiana wygrał zasłużenie. Ze mną wszystko w porząsiu tylko tym razem trzeba włożyć dwie ręce w gips. Dziękuje za wszystko ale nie mam jak złapać dobrze za telefon i odpisać na wiadomości. Do usłyszenia”

Następnie „Tommy” wstawił kolejeny post, tym razem w żartobliwym tonie, mimo dramaturgii zdjęcia, jakiego użył:

Barszczu od groma na wigilię. Zapraszam”

Dla zawodnika ze Stargardu Szczecińskiego jest to druga porażka z rzędu. Wcześniej mógł pochwalić się serią pięciu zwycięstw, odprawiając z kwitkiem m. in. Radka Paczuskiego, Czarka Kęsika czy Andrzeja Grzebyka

Źródło: Instagram / Tommy Romanowski. Fot.: KSW, Instagram/Tommy Romanowski