Trzech zawodników KSW odchodzi z MMA Cartel

942

Trzech zawodników opuszcza stajnię menadżerską Pawła Kowalika. Z szeregów MMA Cartel odchodzi Mateusz Gamrot, Maciej Kazieczko oraz Łukasz Rajewski. Wszyscy wymienieni fighterzy wystąpią na nadchodzącej gali KSW 54.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

O tym, że Paweł Kowalik nie jest już menadżerem Mateusza Gamrota oraz Macieja Kazieczki, w wywiadzie dla naszego portalu poinformował dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski. Dzisiaj okazało się również, że z szeregów jego zespołu odszedł także Łukasz Rajewski.

Mateusz Gamrot to pierwszy podwójny mistrz największej polskiej organizacji. W profesjonalnej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Na nadchodzącej gali KSW 54 skrzyżuje rękawice z Marianem Ziółkowskim, który wszedł na zastępstwo za kontuzjowanego Shamila Musaeva.

Maciejowi Kazieczce również zmienił się oponent. Ten miał początkowo zmierzyć się z „Golden Boyem”, jednak wyżej wymienione okoliczności spowodowały, że polski gigant musiał szybko znaleźć zawodnika, który z nim zawalczy. Z tego względu, trenujący w Ankos MMA fighter stanie w szranki z „Chorwackim Kowbojem”, Karlem Caputem.

Łukasz Rajewski ostatni raz zameldował się w klatce KSW ponad 2 lata temu, kiedy to na wydarzeniu z numerem 44, już w 1. odsłonie starcia pokonał Leo Zulica. Do zbliżającego się pojedynku przystępuje po zwycięstwie, którego doświadczył na gali Babilon MMA 11, a jego przeciwnikiem będzie Bartłomiej Kopera.

Cały wywiad z Wojsławem Rysiewskim możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Zapowiedź walki Gamrot vs. Ziółkowski: „Zmienił się rywal, cel się nie zmienia” [WIDEO]

Źródło: Twitter