„Twoja żona to ręcznik”- McGregor wstawia i usuwa wpis wymierzony w Khabiba

źródło: Twitter, MMAimports

Przegrana przez Conora McGregora w klatce UFC wojna nie uspokoiła najwyraźniej jego zapędów przeciwko aktualnemu mistrzowi wagi lekkiej. Ciąg dalszy potyczki możemy śledzić w mediach społecznościowych obu zawodników.

Podczas niedawnego spotkania ze studentami Khabib Nurmagomedov (27-0) kpił z ogłoszenia przez Irlandczyka sportowej emerytury.

Conor zachowuje się jak zazdrosna żona, która cały czas mówi „odejdę, odejdę”, a i tak wraca.

powiedział mistrz dworując ze swojego byłego rywala, co najwyraźniej rozwścieczyło McGregora do tego stopnia, że w przerwie między wrzucaniem kompromitujących Paulie’go Malignaggi zdjęć na swoje Twitterowe konto, postanowił w niewybredny sposób dopiec również Dagestańczykowi.

W tym celu zaatakował to, co obok religii jest dla Khabiba wartością najświętszą, czyli jego rodzinę. Oberwało się żonie Nurmagomedova, którą Conor nazwał ręcznikiem. Wpis ten jednak dość szybko usunął.

Dodał następnie wyzwanie do ponownej walki skierowane go Orła:

„Nie bój się rewanżu, Ty mały zwiewający szczurze.
I tak zrobisz to, co Ci każą, jak zawsze.”

napisał.

I choć sam Khabib nie odniósł się jeszcze do tych wpisów, to szybką kontrę otrzymał McGregor od jego managera, Aliego Abdelaziza, który nie szczędził słów by wyrazić pogardę i oburzenie na zachowanie Irlandczyka:

„Opowiadając takie bzdury, ten gość obraża czyjąś żonę i kpi sobie z jej religii i przekonań. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że obraża 1,5 miliarda muzułmanów. Religia i rodzina to tematy zakazane. Masz prze*ebane, Conor, poczekajmy, co na to powiedzą media. To gwałciciel i szmata.”

skomentował Abdelaziz.

źródło: Twitter