Dustin Poirier jako pierwszy zawodnik w historii poddał Michaela Chandlera po absolutnej wojnie na wyniszczenie.

Runda 1:

Niecelne niskie kopnięcie w wykonaniu Michaela Chandlera. Krótki prawy po stronie starszego z zawodników. Trzy dobre middlekicki po stronie Chandlera. Dustin Poirier próbował sierpa z tylnej ręki, jednak dobrze uniknął ich „Iron”. Poirier zamknięty na siatce, dobre uderzenia Chandlera! Mieszanie płaszczyzn ciosów! Dustin przetrwał, szukał możliwości umieszczenia krzyżowego na głowie rywala. Świetny cross Chandlera! Poirier zagoniony na siatkę! Mnóstwo ciosów Chandlera, pójście po nogi, udane sprowadzenie. Szukanie gilotyny w kontrze w wykonaniu Dustina, lecz nieskuteczna. Chandler szukał kimury. Ucieczka plecami na siatkę. Suples Chandlera! Poirier obrócił się i oddał rywalowi mocnymi ciosami! Obaj poszli na wymiany w końcówce walki! Poirier atakował jak wściekły!

Runda 2:

Krzyżowy Chandlera. Szarża Michaela. Doskonałe sprowadzenie w wykonaniu Chandlera po wyniesieniu! Dojście do gardy. Pasywność z góry po stronie starszego z Amerykanów. Poirier próbował uciec, jednak rywal wpiął się za plecy. Naciskówka na szczękę w wykonaniu Michaela. Mocno zafiksował się na próbie poddania Michael Chandler, jednak rywal dobrze się bronił. Poirier nie był w stanie wydostać się z niedogodnej pozycji. Wykluczanie kończyn w wykonaniu Chandlera. Młotki w parterze po stronie „Irona”! Totalnie bezbronny były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej. Mnóstwo ciosów w wykonaniu Chandlera.

Runda 3:

Michael Chandler mocno zmęczony. Pójście po nogi w wykonaniu „Irona”! Wyniesienie! Zajście za plecy, „Diament” wykręcił się z niedogodnej pozycji i to on zaszedł za plecy Chandlerowi. Ręka przełożona pod brodą! Duszenie Poiriera! Chandler odklepał!!! Po raz pierwszy „Iron” przegrywa przez poddanie!