Karolina Kowalkiewicz wygrywa walkę z Silvaną Gomez Juarez, jednogłośnie na punkty.

Runda 1:

Wymiany ciosów prostych z obu stron. Szybsze uderzenia w wykonaniu Silvany Gomez Juarez. Sporo lewych w wykonaniu Argentynki. Seria ciosów po stronie Gomez Juarez. Niecelne frontalne kopnięcie Polki. Po lewym Polki, Argentynka straciła równowagę, co Kowalkiewicz sprawnie wykorzystała do kontroli w parterze. Zapięty trójkąt na korpusie, próba wykluczania rąk przeciwniczki. Chęć dojścia do dosiadu po stronie Polki. Błąd w postaci rozpięcia trójkąta i ściągnięcia ręki. Zajście za plecy w wykonaniu łodzianki. Ciosy, mieszane z szukaniem duszenia zza pleców. Dobra obrona w wykonaniu zawodniczki z Argentyny. Uderzenia zza pleców po stronie Kowalkiewicz. Stójka. Middlekick Karoliny, kontra krótkim prostym w wykonaniu Gomez Juarez.

Runda 2:

Dwa prawe po stronie zawodniczki z Łodzi. Frontalne kopnięcie w wykonaniu polskiej zawodniczki. Coraz więcej ciosów Kowalkiewicz dochodziło do głowy Argentynki. Lewy prosty Polki, cztery celne uderzenia łodzianki. Dobre uderzenie Gomez Juarez, prosty Kowalkiewicz. Przewaga stójkowa Polki rysowała się coraz bardziej, choć ciosy zawodniczki z Argentyny, gdy dochodziły, to robiły wrażenie. Klincz, zwarcie, kolano na głowę w wykonaniu Kowalkiewicz.

Runda 3:

Od początku trzeciej rundy, Kowalkiewicz mocno ruszyła na swoją przeciwniczkę. Gomez Juarez szukała odpowiedzi ze wstecznego. Cios na korpus po stronie Argentynki. Niecelny backfist zawodniczki z Argentyny. Dwa dobre ciosy Polki, kopnięcie na korpus. Niecelne kopnięcie Gomez Juarez. Kowalkiewicz inicjowała wymiany, zamykając oczy i wpadając z ciosami w przeciwniczkę. Lewy prosty Kowalkiewicz, dwa dobre ciosy w odpowiedzi ze strony Argentynki. Dojście do tajskiego klinczu przez Polkę. Kolano na korpus. Doskonały cios Kowalkiewicz! Gomez Juarez padła na deski! Dojście do klinczu, walka pod siatką, obrócenie na korzyść Argentynki. Zerwanie uchwytu. Tajski klincz, kolana, ciosy po stronie zawodniczki z Łodzi.

Wszyscy trzej sędziowie jednogłośnie wypunktowali walkę dla Karoliny Kowalkiewicz, w stosunku 3x 29-28.