Koniec panowania Valentiny Shevchenko! Mistrzyni uduszona przez stójkowiczkę!

Runda 1:

Niskie kopnięcie Valentiny Shevchenko. Lowkick także ze strony Alexy Grasso. Próba kontry ze strony Kirgizki w odpowiedzi na niskie kopnięcie rywalki. Obrotowy backfist mistrzyni, kopnięcie na korpus. Wymiany na niskie kopnięcia. Kombinacja 1-2 po stronie Meksykanki. Dwa mocne ciosy Grasso doszły do głowy rywalki! Krótki prawy Grasso. Niskie kopnięcia mistrzyni. Klincz zapięty przez Grasso, zerwany przez Shevchenko. Krótki lewy Valentiny. Backfist Shevchenko, szukanie sprowadzenia przez pretendentkę. Mistrzyni szybko wstała.

Runda 2:

Kilka dobrych ciosów Meksykanki, po których, Shevchenko zeszła po sprowadzenie. Dojście do krucyfiksu przez mistrzynię. Grasso zdołała wyjść z niedogodnej pozycji. Dobra kombinacja lewego z prawym doszła do głowy Shevchenko. Szukanie niecelnej obrotówki w wykonaniu Meksykanki. Doskonałe ciosy Grasso na zamkniętą na siatce rywalkę. Nie radziła sobie w stójce? To sprowadziła walkę do parteru. Mowa oczywiście o Valentinie.

Runda 3:

Ciosy proste, wysokie kopnięcie Grasso. Szukanie dojścia do klinczu i skrócenia dystansu przez Shevchenko. Nieskuteczne. Szukanie wysokiego kopnięcia przez Valentinę. Klincz, zerwany. Udane obalenie w wykonaniu mistrzyni. Zero pracy z góry. Walka podniesiona do stójki, ze względu na brak pracy. Ciosy, niskie kopnięcia Grasso, udane sprowadzenie w wykonaniu Valentiny. Wpięcie za plecy po stronie aktualnej mistrzyni. Zapięta gilotyna przez Grasso na zakończenie rundy.

Runda 4:

Niecelne ciosy z obu stron. Szukanie obalenia po stronie Shevchenko, dobrze wybronione przez pretendentkę. Pojedyncze ciosy z obu stron. Szukanie obalenia przez Valentinę, neiskutecznie. Zapięty klincz pod siatką przez Meksykankę. Błąd Shevchenko! Grasso trafiła za plecy rywalki! Po chwili szarpaniny i walki o uchwyt, Shevchenko odklepała!