Tony Ferguson uduszony do nieprzytomności przez Bobby’ego Greena!

Runda 1:

Pierwsze ciosy Bobby’ego Greena. Dobry prawy młodszego z zawodników. Tony Ferguson póki co bez ciosów. Kolejne uderzenia z dziwnych i niekonwencjonalnych kątów w wykonaniu Greena. Ferguson poszukał sprowadzenia, dociskając rywala do siatki i szukając możliwości do wpięcia nogi. Nieskutecznie jednak – dobra obrona rywala. Dobry hak na wątrobę w wykonaniu Fergusona, cios na szczękę. Krótki lewy Tony’ego. Mnóstwo przyruchów w wykonaniu „Kinga”. Prawy sierpowy, poprawka lewym po stronie Fergusona. Odpowiedź dobrą kombinacją bokserską Greena. Prawy Fergusona posłał rywala na deski! „King” szybko się jednak pozbierał. Perfidny palec wsadzony w oko Fergusona. Przerwa. Po chwili, walka została wznowiona. Wysokie kopnięcie Greena. Kopnięcie na kolano także po jego stronie. Lewy prosty Greena, kontra krótkim prawym Fergusona. Dwa dobre prawe w wykonaniu byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej UFC, middlekick Greena, dwa ciosy. Boczne kopnięcie Greena. Kolejne dobre ciosy młodszego z zawodników. Ferguson zbierał ogrom uderzeń, cały czas stał jednak na nogach.

Runda 2:

Szukanie obalenia przez Fergusona, lecz dobrze wybroniona przez rywala. Sporo celnych uderzeń Greena, rozpaczliwe wejście do parteru przez Fergusona, Green znalazł się z góry i mocno karcił z góry hammerfistami swojego przeciwnika. Były tymczasowy mistrz szukał możliwości do przełożenia nogi nad głowę rywala, lecz nieskutecznie. Garda, Green początkowo wstał, po czym jednak ponownie podjął walkę w parterze, gdzie znęcał się mocnymi ciosami nad swoim rywalem. Łokcie Greena, mocne ciosy! Ferguson wyprowadził łokieć z dołu. Green powrócił do stójki, zapraszając Fergusona do wymiany ciosów na nogach. Próby ciosów Tony’ego. „El Cucuy” blokował każdy cios głową. Sporo ciosów prostych Greena, wchodziło jak nóż w masło. Dwa lewe starszego z zawodników. Dobre ciosy Fergusona na zakończenie rundy, odpowiedź „Kinga”.

Runda 3:

Przechwycone kopnięcie przez Greena, Ferguson wylądował na macie, szybko jednak wstał. Walka toczyła się w stójce, gdzie Tony zbierał potężne uderzenia od rywala – trzy proste w korpus i obszerny sierpowy na głowę. Niskie kopnięcie „Kinga”. Prawy Fergusona. Rewelacyjna kombinacja bokserska Bobby’ego. 1-2 Greena. Dominacja Greena, choć Ferguson wyprowadził dobry lewy. Walka w parterze, młotki Greena. Szukanie trójkąta rękoma w wykonaniu „Kinga”! Ciasno zapięte duszenie, Ferguson nie odklepał – odpłynął!