Mike Malott przegrał wygrany pojedynek na raptem 15 sekund przed końcem starcia! Neil Magny ubija lokalnego zawodnika!

Runda 1:

Mike Malott skupił się na okopywaniu wykrocznej nogi Neila Magny’ego. Mieszanie płaszczyzn ciosów przez Kanadyjczyka. W odpowiedzi na overhand rywala, Amerykanin poszukał klinczu. Szybko jednak, miejscowy zawodnik, zerwał uchwyt i powrócił na środek klatki. Tam, ciosów było jak na lekarstwo.

Runda 2:

Magny nieco bardziej aktywny. Próbował ciosów prostych i frontalnych kopnięć na korpus. Malott także odpłacił kopnięciami. Magny ruszył z serią ciosów prostych, co Kanadyjczyk skontrował szybkim i bezproblemowym sprowadzeniem. Po chwili jednak, Amerykanin powrócił na nogi. Kanadyjczyk ponownie poszedł po obalenie i ponownie sfinalizował je bez problemu. Malott spędził w dosiadzie większość czasu do końca rundy, bez ciosów.

Runda 3:

Kanadyjczyk od początku poszedł po sprowadzenie. Magny próbował wstać, wykorzystując siatkę. Sukces. Nadal jednak znajdował się w klinczu pod siatką, kontrolowany przez przeciwnika. Szukanie obalenia za jedną nogę przez Malotta. Udane. Garda. Coś niesamowitego! Neil Magny zdołał odwrócić pozycję, wykorzystując błąd rywala, który szedł po poddanie. Amerykanin rozpuścił z góry ręce, zadając mnóstwo ciosów! Kilkanaście sekund przed końcem rundy, sędzia przerwał pojedynek!