Nie jest tajemnicą, że Jorge Masvidal (35-14) i Colby Covington (16-2) są ze sobą poważnie skonfliktowani. Wielu fanów i ekspertów chciałoby zobaczyć takie starcie. W wywiadzie dla The Shmo Dana White zdradził, że aktualnie UFC pracuje na tym, aby to starcie odbyło się w tym roku.

Pracujemy nad tym. Chcemy tej walki i mamy nadzieję, że uda się to zrobić. W tym roku zrobiliśmy wiele wielkich pojedynków i mam nadzieję, że teraz też uda nam się zrobić kilka takich starć. Wystarczy dopiąć kilka szczegółów. Pozostaje nam tylko czekać.

powiedział Dana White.

Colby Covington walczy dla Ultimate Fighting Championship od 2014 roku. Na UFC 245 stanął przed szansą na zdobycie pasa mistrzowskiego pasa w wadze do 77 kilogramów, ale musiał uznać wyższość Kamaru Usmana (17-1), z którym przegrał przez TKO w piątej rundzie. W ostatnim boju na UFC on ESPN+ 36 wypunktował Tyrona Woodleya (19-6-1) powracając na ścieżkę zwycięstw.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jorge Masvidal jest niezwykle efektownie walczącym zawodnikiem. W 2019 roku na UFC 239 w zaledwie 4 sekundy latającym kolanem znokautował Bena Askrena (19-2). Był to najszybszy nokaut w historii UFC. W swoim poprzednim występie na UFC 251 przegrał na punkty ze wspomnianym Kamaru Usmanem.

Zobacz także: Marcin Held o kulisach rozstania z ACA: Nie chodziło tylko o pieniądze

źródło: mmajunkie.com, The Shmo