UFC St. Petersburg: Sultan Aliev wypunktowuje Keitę Nakamurę

33
youtube / UFC

Pierwsza walka na pełnym dystansie podczas dzisiejszej gali właśnie się skończyła. Sultan Aliev jednogłośnie wypunktował Keitę Nakamurę (30-27).

Z początku zawodnicy byli dość pasywni i ostrożni. Mogliśmy oglądać czytelnego ciosy prosty. Nakamura zaczynał inkasować mocne ciosy na szczękę – zwłaszcza prawe. Rywal zamykał go na siatce. Aliev docisnął Japończyka. Po dłuższej chwili dał się obrócić. Przyjął parę kolan na udo, aby następnie rozerwać klincz. W stójce nie zdążyliśmy obejrzeć więcej akcji, gdyż zakończyła się runda.

Po przerwie panowie znów szczędzili agresji. Keita starał się ograniczać przestrzeń oponenta, wyprowadzając pojedyncze ciosy. Rosjanin nie pozostawał dłużny. Kontrował. Po paru minutach obalił. Nie był w stanie skontrolować. Niezbyt aktywna końców była z obu stron.

W ostatniej odsłonie było ruchliwie od razu. Pięści poszły w ruch i nikt nie chciał oddać pola. Aliev ostatecznie docisnął do siatki, lecz nic z tego nie wynikło. W stójce miały miejsce już tylko pojedyncze zrywy.

Zobacz również: UFC on ESPN+ 7 – Overeem vs. Oleinik: wyniki gali z udziałem Polaków [NA ŻYWO]