Andrei Arlovski niejednogłośnie wypunktował Jake’a Colliera.

Runda 1:

Próba frontkicka w wykonaniu Andreia Arlovskiego, prawy po stronie Jake’a Colliera. Młodszy z zawodników złapał klincz pod siatką i wyprowadził kilka mocnych kolan na udo Arlovskiego. Niecelny prawy cep Colliera. Po chwili klinczu, potężny prawy doszedł do głowy Arlovskiego, po którym lekko ugięły się nogi pod byłym mistrzem UFC. Lewy sierpowy Colliera, krótkie ciosy Andreia. Dobry prawy w wykonaniu Colliera. Łokieć młodszego z zawodników. Niskie kopnięcie Jake’a, middlekick Arlovskiego.

Runda 2:

Frontkick Arlovskiego, obszerne ciosy Colliera. Klincz pod siatką zainicjowany przez Jake’a. Po chwili, pojedynek powrócił do stójki. Dobra kombinacja w wykonaniu Andreia. Dobry kontrujący prawy po stronie Colliera. Lewy prosty Arlovskiego. Ponownie zapięty klincz pod siatką w wykonaniu Colliera. Udane sprowadzenie, choć Arlovski szybko wstał. Mocnoz aakcentowana końcówka w wykonaniu Arlovskiego, który potraktował przeciwnika kilkoma mocnymi uderzeniami pod siatką.

Runda 3:

Lewy Colliera. Niskie kopnięcie, odpowiedź krótkim prawym po stronie Andreia. Mocny lowkick Jake’a. Lewy Arlovskiego. Nieintencjonalne zderzenie głowami. Po chwili przerwy, Collier mocno zaatakował lewym i podwójnym prawym. Lowkick Arlovskiego. Frontkick. Kombinacja po stronie Jake’a. Wysokie kopnięcie Colliera. Mocny prawy Colliera. Kolano na głowę z klinczu po stronie młodszego zawodnika. Lewy zawodnika z USA. Dobry kontrujący lewy Arlovskiego po atakownaiu dołów przez przeciwnika. 1-2 Colliera. Akcja ponowiona. Na zakończenie walki, Collier jeszcze udanie sprowadził rywala.

Po trzech rundach, sędziowie niejednogłośnie wskazali Andreia Arlovskiego, punktując 27-30, 2x 29-28 na jego korzyść.