Davey Grant po walce pełnej zwrotów akcji finalnie wygrał przez KO w trzeciej rundzie nad Louisem Smolką.

Runda 1:

Próba niskiego kopnięcia w wykonaniu Daveya Granta. Nieudana próba klinczu w wykonaniu Louisa Smolki. Mocne niskie kopnięcia po stronie Brytyjczyka. Hawajczyk z próbą kontry. Prawy Granta. Kolejna nieudana próba klinczu w wykonaniu Smolki. Lowkick Granta, mocne sierpowe. Potężny cios Brytyjczyka wytrącił Amerykanina z równowagi. Middlekick Daveya. Kolano Smolki. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Granta. Mocny cios Brytyjczyka posłał rywala na deski! Smolka szukał dźwigni na nogę, lecz nieskutecznie. Obszerne ciosy Granta po powrocie do stójki.

Runda 2:

Błyskawiczne wejście do klinczu w wykonaniu Smolki, lecz niewiele z tej akcji zdołało wyniknąć. Prawy Smolki, odpowiedź lewym i kolanem w wykonaniu rywala. Dobre sierpowe Granta. Prawe Louisa i lewy na poprawkę. Niskie kopnięcie Brytyjczyka. Okopywanie wykrocznej nogi tym razem po stronie Smolki. Łokieć Amerykanina. Coraz bardziej przewidywalny w swoich akcjach Brytyjczyk. Smolka udanie sprowadził walkę do parteru i szybko zajął plecy. Szukanie balachy w wykonaniu Amerykanina, jednak Brytyjczyk udanie wyszedł z niedogodnej pozycji.

Runda 3:

Davey Grant wrócił do niskich kopnięć. Desperackie sprowadzenie w wykonaniu Smolki. Potężne młoty Brytyjczyka! Koniec walki!