Shavkat Rakhmonov nadal niepokonany, nadal bez doświadczenia w słuchaniu decyzji sędziów punktowych. Tym razem jego ofiarą padł Neil Magny.

Runda 1:

Kopnięcia w wykonaniu Neila Magny’ego. Jedno z nich, celowane na korpus zostało szybko przechwycone przez Shavkata Rakhmonova, w konsekwencji czego, walka znalazła się w parterze. Półgarda Kazacha, niepokonany zawodnik szukał duszenia trójkątnego rękoma. Uderzenia na korpus, głowę. Kiedy Rakhmonov podniósł pozycję, Amerykanin wyprowadził kilka celnych upkicków. Obniżenie pozycji, ponowne ground and pound po stronie niepokonanego zawodnika. Magny wychwycił nogę swojego rywala, jednak Kazach nie wyglądał na zagrożonego ani przez sekundę.

Runda 2:

Wymiana na ciosy proste. Dwa lewe Rakhmonova wydawały się jednak mocniejsze. Ponowne przechwycenie kopnięcia w wykonaniu Kazacha. Obrotówka na korpus! Sprowadzenie po stronie Shavkata. Ciosy i zmiany pozycji po stronie niepokonanego zawodnika. Magny próbował za wszelką cenę wyjść z niedogodnej pozycji, jednak nieskutecznie. Rakhmonov złapał gilotynę, Magny odklepał 2 sekundy przed zakończeniem rundy!