Devin Clark z Da Un Jungiem zdecydowanie nie porwali. Amerykanin po nudnej walce, jednogłośnie wypunktował Koreańczyka.

Runda 1:

Po krótkim prawym, Devin Clark natychmiast zanurkował po nogi rywala. Da Un Jung zepchnięty na siatkę. Dociskanie do ogrodzenia, kolana na udo po stronie Amerykanina. Uderzenia barkiem ze strony Clarka. Koreańczyk zdołał odwrócić pozycję. Poszukał sprowadzenia, jednak rywal szybko wstał. Jung próbował wpiąć się za plecy, lecz nieskutecznie. Uchwyt złapany przez Koreańczyka. Szukanie sprowadzenia w jego wykonaniu, choć nie był w stanie tego dokonać. Rozerwanie uchwytu, zawodnicy wdali się w wymiany. Dwa dobre proste Clarka, po których ponownie poszukał obalenia. Ponownie jednak nieskutecznie. Nadal walka toczyła się w klinczu pod siatką. Jung odwrócił pozycję, zerwał chwyt łokciem. Lewy prosty Amerykanina. Klincz pod siatką, kontrola Junga. Udane sprowadzenie Devina. Dwa dobre ciosy doszły do głowy zawodnika z Korei. Wykluczenie ręki podporowej, mnóstwo ciosów spadało na głowę Junga.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Clarka. Niemrawe, w odpowiedzi – Junga. Ponowne wejście w nogi ze strony Amerykanina. Wybranie dwóch nóg, udane sprowadzenie pojedynku do parteru. Jung zdołał powrócić do stójki. Chwila klinczu, aż do momentu, w którym Clark udanie odwrócił pozycję ciosem. Pojedynek ponownie toczony pod siatką, docisk z kolanami pod kontrolą Amerykanina. Koreańczyk ponownie obrócił pozycję. Obszerne ciosy Clarka po zerwaniu uchwytu łokciem przez Junga. Wysokie kopnięcia Clarka. Prawy Junga. Krótki prawy ze strony Koreańczyka pod siatką.

Runda 3:

Jung wywierał presję, po chwili został ponownie przyciśnięty do siatki przez swojego rywala. Uchwyt zerwany. Walka na środku klatki, Amerykanin ponownie poszukał sprowadzenia. Lewy sierp Clarka. Wysokie kopnięcie Koreańczyka. Haczenie z klinczu po stronie Koreańczyka. Udane sprowadzenie. Półgarda, szukanie dojścia do trójkąta nogami. Jung nie zdołał utrzymać pozycji, gdyż Amerykanin sprawnie się wyswobodził. Walka powróciła do stójki. Ciosy Clarka, wysokie kopnięcie, szukanie obalenia. Nieskuteczna. Jung w klinczu pod siatką. Kolano Koreańczyka. Ciosy sierpowe i obalenie Clarka na koniec walki.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Devina Clarka jako zwycięzcę, punktując 3x 30-27.