Walka Doo Ho Choia z Kylem Nelsonem zakończyła się większościowym remisem.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Doo Ho Choia. Akcja ponowiona. Odpowiedź taką samą akcją ze strony Kyle’a Nelsona. Szukanie frontalnego kopnięcia przez Koreańczyka, co rywal wykorzystał do udanego przeniesienia pojedynku do parteru. Choi próbował wstawać, lecz zawodnik z Kanady dobrze wykluczał nogi rywala. Zajęcie pleców przez Nelsona. Szukanie duszenia zza pleców w wykonaniu Nelsona, jednak nieskutecznie. Choi zrzucił go z pleców, dochodząc od razu do krucyfiksu. Kontrola w pozycji bocznej Koreańczyka. Ciosów jednak brak. Próba wykluczenia ręki przez Choia. Półgarda.

Runda 2:

Middlekicki z obu stron. Lowkick w wykonaniu Choia. Prawy Nelsona mocno podłączył Koreańczyka! Przestrzelił jednak latającym kolanem. Niskie kopnięcie Choia. Odpowiedź Nelsona mocnym kopnięciem. Prawy na prawy, Nelson bardziej odczuł cios rywala, idąc od razu po nogi. Dobry odrzut zapaśniczy Koreańczyka, klincz zapięty pod siatką, kontrola po stronie Choia. Zerwanie uchwytu. Niskie kopnięcie zawodnika z Korei. Middlekick ze strony Nelsona. Prawy Koreańczyka. Niskie kopnięcia Choia lądowały na wykrocznej nodze przeciwnika. Dobry prawy Choia.

Runda 3:

Szukanie szansy w zapasach ofensywnych w wykonaniu Nelsona. Dociskanie do siatki. Choi doskonale się jednak bronił, choć po dwóch minutach został sprowadzony. Bliźniacza sytuacja z początku pierwszej rundy, Nelson utrzymywał przeciwnika przy siatce. Choi wstał, rywal ponownie szukał sprowadzenia, lecz wylądował na plecach. Uderzenie głową w parterze przez Koreańczyka. Choiowi został odjęty punkt za faul. Walka wznowiona w stójce, gdzie Nelson ponownie szukał sprowadzenia. Odrzucone biodra przez Koreańczyka, mnóstwo ciosów w jego wykonaniu.

Sędziowie wytypowali większościowy remis, punktując 29-27 na korzyść Choia, 2x 28-28.