Tatiana Suarez powróciła po długiej przerwie, udanie debiutując zarazem w nowej kategorii wagowej, poddając gilotyną Montanę De La Rosę.

Runda 1:

Ciosy Montany De La Rosy. Szukanie wysokiego kopnięcia w wykonaniu Tatiany Suarez. Zapięcie klinczu, szukanie możliwości przerzucenia przez biodro po stronie powracającej po długiej przerwie zawodniczki. Pojedynek w klinczu pod siatką, De La Rosa szukała możliwości dojścia do gilotyny. Suarez po wielu trudacch udanie przeniosła pojedynek do parteru, będąc przez chwilę zagrożoną gilotyną, lecz bez problemu wyciągnęła głowę. Dobra kontrola i ciasne trzymanie w parterze po stronie Tatiany. De La Rosa oddała plecy, za które szybko wpięła się niepokonana rywalka. Kolano na głowę w wykonaniu Suarez. De La Rosa zdołała wstać i utrzymywać się na nogach przy siatce.

Runda 2:

Wybranie nogi przez De La Rosę, wysokie kopnięcie na głowę. Ponowne szukanie wysokiego kopnięcia przez młodszą z zawodniczek. Złapany klincz przez Suarez. Podbródkowe i krótkie ciosy ze strony De La Rosy. Udane sprowadzenie po stronie Tatiany, od razu dojście do pozycji bocznej. De La Rosa zdołała powrócić do stójki. Suarez wskoczyła do gilotyny! Ciasny uchwyt złapany przez Suarez! De La Rosa walczyła o wyjście z uchwytu, jednak ostatecznie odklepała.