Karolina Kowalkiewicz ponownie zwycięża! Polka odniosła czwarte z rzędu zwycięstwo!

Runda 1:

Agresywnie rozpoczęła Diana Belbita, jednak została szybko zepchnięta na siatkę przez ciosy proste Karoliny Kowalkiewicz. Klincz, dobre uderzenia Polki. Kolano Kowalkiewicz na korpus w klinczu. Dwa prawe Belbity, szukanie kolan i klinczu. Udane sprowadzenie do parteru przez Belbitę rzutem biodrowym! Kowalkiewicz jednak szybko zajęła plecy rywalki! Rumunka próbowała uciekać, jednak to Polka wylądowała w dosiadzie! Doskonałe przetoczenie Belbity! Dobre wyeliminowanie ręki. Zawodniczki powróciły do stójki, Belbita zaatakowała dobrą kombinacją, gdy polska zawodniczka próowałą wstać. Podbródkowy Kowalkiewicz. Sporo ciosów po stronie Belbity, Kowalkiewicz dążyła do tajskiego klinczu. Klamra zapięta pod siatką, kontrola pod dyktando Karoliny. Doskonały łokieć na zerwanie po stronie Polki! Dobry podbródkowy tym razem w wykonaniu Rumunki. Dobra kombinacja kickbokserska Kowalkiewicz. Mocne ciosy Belbity, podbródkowe po stronie Kowalkiewicz. Lewy prosty Polki. Szukanie backfistu, lecz nieskutecznie. Kolano z klinczu Belbity. Mocny prawy Rumunki wstrząsnął nieco zawodniczką z Łodzi! Agresja Belbity, mnóstwo ciosów. Szukanie obrotowego łokcia przez Karolinę. Celny. Klincz pod siatką na zakończenie rundy po stronie Kowalkiewicz, udane sprowadzenie na sam koniec pierwszego starcia.

Runda 2:

Dużo ciosów ze strony Belbity, Kowalkiewicz próbowała odpowiadać prawym sierpem. Klincz zapięty przez Kowalkiewicz, szukanie sprowadzenia, lecz nieskutecznie. Rumunka dobrze się broniła, jednak stale znajdowała się pod kontrolą pod ogrodzeniem. Uchwyt zerwany. Dwa dobre podbródkowe Kowalkiewicz. Lewy sierpowy Rumunki. Dobra kombinacja Polki, odpowiedź Belbity. Cios na tułów w wykonaniu Polki. Prawy w wykonaniu Kowalkiewicz. Sporo ciosów prostych z lewej ręki po stronie łodzianki. Karolina ponownie poszukała klinczu pod siatką, szukając sprowadzenia, lecz nieskutecznie. Belbita odwróciła sytuację i szukała haczenia, lecz nieskutecznie. Dobry łokieć w klinczu po stronie Kowalkiewicz. Dwa dobre ciosy Belbity, odpowiedzi podbródkowymi Kowalkiewicz. Przechwycone kopnięcie Belbity, szukanie sprowadzenia przez Kowalkiewicz. Jednak to Rumunka zaakcentowała tę rundę udanym obaleniem, choć to Polka pozostawała bardziej aktywna z pleców, zadając wiele ciosów z dołu.

Runda 3:

Dwa dobre ciosy Kowalkiewicz. Niecelne uderzenia Belbity. Kopnięcie Polki. Dwa lewe na głowę i jeden wycelowany na korpus. Szukanie wysokich kopnięć po stronie Kowalkiewicz. Lewe proste i podbródkowe z prawej ręki w wykonaniu Kowalkiewicz. Ciosy na korpus w wykonaniu łodzianki, szukanie frontalnego kopnięcia. Dużo niecelnych akcji w wykonaniu Belbity. Kowalkiewicz nabierała coraz większego wiatru w żagle, dobre ciosy w tułów po stronie Polki. Klincz pod siatką, kontrola po stronie Polki, jednak po chwili, uchwyt został zerwany. Świetny podbródkowy i prawy prosty Polki! Belbita coraz bardziej podłączona, rozbita. Kowalkiewicz napierała coraz bardziej, widząc, że rywalka jest już przełamana. Mnóstwo ciosów podbródkowych w wykonaniu Karoliny, wysokie kopnięcie. Lewy prosty Belbity, podbródkowy Polki. Dobry prawy prosty Belbity. Kombinacja Rumunki. Świetny obrotowy backfist Polki! Prawy prosty Kowalkiewicz. Obrotówka na korpus w wykonaniu polskiej zawodniczki. Mnóstwo ciosów Polki! Wymiany na zakończenie pojedynku!

Po trzech rundach, sędziowie jednogłośnie wskazali Karolinę Kowalkiewicz jako zwyciężczynię, punktując 3x 30-27. To już czwarte zwycięstwo Polki!