Były zawodnik KSW Oumar Sy, zdecydowanie nie ma szczęścia przed debiutem dla amerykańskiego giganta. Na kilka dni przed UFC Vegas 92, ponownie zmienia mu się oponent. 

Po występach na europejskiej scenie MMA i utrzymaniu nieskazitelnego rekordu, Oumar Sy (9-0) dostał się tam, gdzie chciał. Jakiś czas temu reprezentant Trójkolorowych dołączył do największej organizacji MMA na świecie, a debiut nastąpi już w kolejny weekend, podczas rozgrywanego w obiekcie APEX UFC Vegas 92.

Zobacz także: Oumar Sy z nowym rywalem w debiucie dla UFC

Choć na tym etapie Sy powinien się już skupiać wyłącznie na walce, nieustannie zmienia mu się przeciwnik. Teraz okazuje się, iż z konfrontacji wypadł Antonio Trocoli (12-3). Twitterowy insider Al Zullino – podaje jednak, że udało się dopiąć zastępstwo. Francuz ma więc finalnie podzielić oktagon z Georgem Tokkosem (10-3).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tokkos w przeszłości miał okazję występować dla takich organizacji, jak Bellator, Fury FC, czy brał udział w projekcie Road to UFC. Aktualnie może pochwalić się serią trzech wygranych, z których dwie zgarniał przed czasem, rozbijając swoich przeciwników. Wkrótce przekonamy się, jak zaprezentuje się na tle znanego na naszym podwórku zawodnika.

Źródło: X/phre, fot. Materiały prasowe KSW