Dobra wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki nad Wisłą. Telewizja Polsat przedłużyła partnerstwo z największą światową organizacją.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Polscy fani MMA będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów jeszcze przez co najmniej 4 lata. Telewizja Polsat poinformowała o przedłużeniu umowy partnerskiej z organizacją UFC.

Przez sześć lat naszej dotychczasowej współpracy z Ultimate Fighting Championship, kanały sportowe Polsatu pokazały na żywo rekordową liczbę 250 gal. Zbudowaliśmy w tym czasie trwałą relację z naszym Partnerem oraz z miłośnikami MMA w najlepszym możliwym wydaniu. Dzięki nowej umowie zyskają wszyscy. Polscy kibice otrzymają bezprecedensową gwarancję rekordowo długiego i wygodnego dostępu do swoich ulubionych treści. UFC buduje stabilny przyczółek na niezwykle rozwojowym polskim rynku. Zaś dla Polsatu Sport zaufanie jednych i drugich to najwyższy dowód uznania i potwierdzenie dobrze wykonanej pracy

– Powiedział dyrektor ds. Sportu w Polsacie – Marian Kmita.


W podobnym tonie wypowiedział się również David Shaw – wiceprezes UFC ds. Współpracy międzynarodowej i treści.

Z Polsatem Sport łączy nas długa i pełna sukcesów współpraca. Razem promujemy mieszane sztuki walki w Polsce oraz kreujemy polskie supergwiazdy tego sportu. Z optymizmem patrzymy w naszą wspólną przyszłość i nie możemy doczekać się wzniesienia naszego partnerstwa na jeszcze wyższy poziom.

Polsat poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, czego możemy oczekiwać w ramach nowej umowy przez najbliższe lata:

Każdego roku obowiązywania nowej umowy Telewizja Polsat pokaże minimum 40 gal UFC, zarówno numerowanych, jak i tych z serii UFC Fight Night. Kontrakt obejmuje także magazyny i programy specjalne, takie jak UFC Countdown, UFC Ultimate KO’s czy UFC Reloaded. Transmisje dostępne będą zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem platformy streamingowej Polsat Box Go. Redakcje Polsatu Sport oraz sportowej Interii będą także obficie informować o wydarzeniach z oktagonu UFC w internecie i social mediach, gdzie dostępne będą między innym wywiady i skróty walk.”

Zobacz także: Mateusz Gamrot urwie nogę byłemu mistrzowi UFC?

Źródło: Polsat Sport, Fot.: Getty Images