UFC zaczyna promocję walki Usman vs. Masvidal. Elektryzujące starcie coraz bliżej! [WIDEO]

214
źródło: BT Sports

Według nieoficjalnych informacji, rozmowy odnośnie walki Masvidal vs. Usman zakończyły się sukcesem. Sam prezes UFC zamieścił w swoich mediach społecznościowych filmik zapowiadający to starcie.

Niedawno informowaliśmy, iż koronawirus uniemożliwił przystąpienie Gilbertowi Burnsowi do mistrzowskiego pojedynku. UFC bardzo szybko starało się zorganizować jakieś zastępstwo, a wśród głównych kandydatów wymieniało się dwóch topowych fighterów dywizji do 77 kg, mianowicie Colby’ego Covingtona oraz Jorge Masvidala.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dziennikarz ESPN, Ariel Helwani – amerykański gigant doszedł do porozumienia w tej sprawie z „Gamebredem”.

„Źródła podają, że negocjacje odnośnie Usman vs. Masvidal zakończyły się sukcesem. Kamaru jest w drodze do Las Vegas, gdzie Jorge już wcześniej wylądował. Będąc w hotelu, przejdą test, a później kwarantannę, w celu oczekiwania na wyniki. Jeśli okażą się negatywne – prawdopodobnie jutro udadzą się do Abu Dhabi.”

„Same negocjacje były bardzo trudne. Teraz wszystko zależy od testu, który oczywiście jest największą przeszkodą. Totalne cholerstwo. Jeśli któregoś wynik okaże się pozytywny (oby nie), to do walki nie dojdzie.”

„Zobaczcie, kto wylądował.”

Wpisy Helwaniego potwierdza również zapowiedź pojedynku, którą na swojego Twittera niedawno dodał prezes organizacji, Dana White.

Jak Wam się podoba to zestawienie?

Zobacz także: Jorge Masvidal vs. Kamaru Usman w planach na UFC 251: „Kontrakty na walkę zostały podpisane”

Źródło: Twitter